Практика про мистецтво,
пам'ять та історію
Базовий інтенсив
Поточний набір
Реєстрація студентів відкрита
Інтенсив проходить з 5 по 10 серпня
Розклад
ПН-ПТ з 18:30 до 21:30
СБ 11:00-18:00
Формат навчання
Офлайн
Вартість
10 000 гривень або 5 000 гривень за умови продовження навчання на поглибленому курсі "Практика про мистецтво, пам'ять та історію"
Інтенсив спрямований на вивчення, осмислення та розвиток культурного продукту, що тематично пов’язаний з індивідуальною і колективною пам’яттю, формами суспільної травми, історіями спільнот та популярною історією.
Програма “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” є освітньою програмою, що розробляється командою Громадської організації “Музей сучасного мистецтва” і реалізується у партнерстві з Kyiv Academy of Media Arts. Курс також реалізується за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.
Мистецький практикум складається з двох частин: базовий інтенсив та основна частина – поглиблений курс.
Мистецький практикум: поглиблений курс – програма.
Програма курсу
Pro проєкти в мистецькій сфері:
Система сучасного мистецтва → Введення в історію сучасного мистецтва → Теорія сучасного мистецтва (інструментарій, вплив) → Менеджмент проєктів: культурний контекст, стадії проєкту на прикладі реалізації кейсу, інструменти менеджменту, фандрейзинг → Правові аспекти → Комунікації
Лектори курсу
-
Галина Глеба
Співзасновниця, співкураторка та головна редакторка «Архіву мистецтва воєнного стану» UMCA. Нині студентка першої магістерської програми “Досліджень пам’яті та публічної історії” Kyiv School of Economic
-
Ольга Балашова
Директорка та співзасновниця громадської організації "Музей сучасного мистецтва" (ГО МСМ), до складу якої входять Ukrainian Museum of Contemporary Art (UMCA), Ukrainian Emergency Art Fund (UEAF) та інші основні суб'єкти
-
Анна-Марія Кучеренко
Координаторка в ГО "Музей сучасного мистецтва" (ГО МСМ). Співкураторка «Архіву мистецтва воєнного стану», що фіксує та аналізує художній процес після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Досліджує сучасні мистецькі практики й архіви, провадить візуальні дослідження.
-
Гнат Забродський
Юрист із понад 10-річною експертизою, керівник правового напряму ГО «Музей сучасного мистецтва» та платформи культури памʼяті «Минуле / Майбутнє / Мистецтво», а також співзасновник ГО «Технології прогресу».
-
Маша Халізєва
Фешн-критикиня й журналістка, комунікаційна директорка ГО "Музей сучасного мистецтва" (ГО МСМ)
-
Катерина Семенюк
Культурна менеджерка, кураторка, співзасновниця платформи культури пам’яті Минуле / Майбутнє / Мистецтво, голова ГО «Культурні практики»