Filmmaking
#KAMA 22
Поточний набір
Реєстрація відкрита
Старт занять у листопаді
Форма навчання та тривалість курсу
Офлайн
16 тижнів лекцій та практики
4 тижні підготовки фінального проєкту
ПН-ПТ з 19:00 до 21:00
CБ з 12:00
Вартість
Повна одноразова оплата – ₴40 000
Оплата частинами — ₴45 000 (по ₴9 000 п’ятьма платежами)
Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальні умови та додаткові знижки.
КУРС FILMMAKING ОХОПЛЮЄ ВЕСЬ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ВІДЕОПРОДУКТУ (РЕКЛАМНИХ РОЛИКІВ, МУЗИЧНИХ КЛІПІВ ТА КОРОТКОГО МЕТРУ), ПОЧИНАЮЧИ З НАПИСАННЯ СЦЕНАРІЇВ, ПРОДЮСУВАННЯ ВЛАСНОЇ ЗЙОМКИ ТА ЗАКІНЧУЮЧИ МОНТАЖЕМ ГОТОВОГО МАТЕРІАЛУ.
Під час навчання студенти розбирають візуальні та технічні завдання, з якими стикаються режисери в реальному процесі кіновиробництва. Окрім написання сценаріїв, роботи з акторами, продюсування та монтажу власних відео, студенти опановуватимуть суміжні спеціальності на знімальному майданчику, працюючи в команді над спільними завданнями.
Програма призначена для молодих режисерів, операторів, креативних продюсерів і тих, хто мріє знайти себе в цій індустрії.
Програма курсу
Професія режисера, історія відеореклами →
Продакшн-хаус: що таке продакшн та його обов’язки →
Робота зі сценарієм, режисерський трітмент, режисерське розкадрування: теорія і практика →
Робота з акторами, бриф на кастинг, кастинг, робота з акторами на майданчику →
Робота з оператором, вибір техніки для зйомок, камера, світло, знімальний план →
Локації: пошук і огляд локацій, технічні характеристики →
Логістика знімального процесу та бюджетування →
Робота на майданчику, знімальна група, розподіл функцій та обов’язків, координація знімальної групи, роль та функції другого режисера →
Обладнання: різновиди камер, лінзи (базовий набір, зум, макро), плейбек, світло, крани, камера машини, кран-візок, стедікам, звук на майданчику →
Особливості роботи з музичним відео →
Постпродакшн: монтаж, світлокорекція, озвучування, SFX, спецефекти на зйомках →
Director’s search: як вибирають режисера на проєкт. Створення режисерського портфоліо →
Робота над проєктом для портфоліо.
Куратори курсу
-
Дмитро Голумбевський
Режисер. 8 років рекламних зйомок, понад 50 проектів на різні теми: cinematic, comedy, food, fashion. Робота зі світовими та локал брендами: Volkswagen, Hennessy, McDonalds, Nestle, Kyivstar, Vodafone, Visa, OLX , Міністерство економіки України, lifecell Режисер касової комедії “Любов і блогери”
Лектори курсу
-
Анна Бурячкова
Українська кінорежисерка, кліпмейкерка та сценаристка. Як кліпмейкерка Анна Бурячкова співпрацювала з такими музикантами, як Океан Ельзи, ONUKA, Джамала, Друга Ріка, Pianoboy. Вона дебютувала із повнометражним фільмом "НАЗАВЖДИ-НАЗАВЖДИ", премʼєра якого відбулась на Венеційському Міжнародному фестивалі.
-
Антоніо Лукіч
Український режисер кіно та реклами. Одна з останніх робіт — комедія “Мої думки тихі”
-
Інді Хаіт
Режисер, автор музичних кліпів українських та ізраїльських режисерів. Працював із Latexfauna, Dorofeeva та інші
-
Іван Кваша
Український режисер, кліпмейкер, засновник продакшну LovelyOceanFilm. Серед кейсів зйомки для брендів Givenchy, Lofficiel, Balmain, Vogue, Mercedes, Cartier, Rollsroyse, AstonMartin та інші
-
Єгор Кадомцев
Режисер монтажу в Postmen Production. Має професійний досвід більше 7 років. За цей час працював з різними артистами та рекламними брендами серед яких Океан Ельзи, Kalush Orchestra, Lenovo, ПриватБанк, Нова Пошта, Дарниця, Unicef, Ковальська та інші. Також працював з короткими метрами та режисував власні проекти.
-
Микола Перестюк
1й Асистент режисера. Успішно втілив вже майже 200 проєктів, серед яких варто відзначити художні фільми, такі як "Назавжди. Назавжди", "Забуті", "Смерть Сталіна", а також телесеріали "Chernobyl" і "The Bureau". Крім того, він брав участь у створенні рекламних роликів для відомих світових клієнтів, таких як Somesuch, Canal+, Division, Stink, і працював з брендами, такими як Apple, Philadelphia, Bursorama та інші. Випускник KAMA курсу Filmmaking 2015
-
Марта Мельничук
Продюсерка та проектна менеджерка. Продюсувала зйомки для таких брендів, як Morshynska, Alfabank, Robota.ua, Work.ua та інші;
-
Костя Стеценко
Production manager Серед кейсів робота з такими брендами, як: Моршинська, Mastercard, Alfa bank, First Private Brewery, Revo, Puma. Працював з Мonatik, O.TORVALD, Tvorchi та інші.
-
Дзен Євстигнєйкін
Співзасновник і продюсер продакшну Best Friends Film. Режисер реклами й музичних відео
-
Дмитро Чернявський
Один із найперспективніших операторів України. Знімав роботи для таких артистів: Tvorchi, The Hurdkiss, Latexfauna, Dantes, Dorofeeva, Roxolana, Max Barskix та інші. Працював з Puma, Kyivstar, Hugo, Levi’s.
-
Сєрж Авдєй
звукорежисер, саунд-дизайнер фільмів та вистав.
-
Павло Остріков
Режисер та сценарист фільмів «Випускʼ 97», «Голден лав», «Mia Donna», «Перші дні» та «Ти - космос». Учасник та переможець багатьох міжнародних кінофестивалів, в тому числі фестивалів в Локарно, Одесі, Брюселі, Тампере, Палм-Спрінгс, Льовені, «Молодість», «Темні ночі» та інші. Номінант та член Європейської кіноакадемії, член та лауреат Української кіноакадемії.
-
Олена Чеховська
Операторка - постановниця. Спеціалізується на зйомках реклами та кліпів, а також, зняла повнометражний фільм «Назавжди-назавжди»
Практика на курсі
Практика на курсі Filmmaking — одна з найважливіших складових навчання. Тут має значення не стільки результат, скільки сам процес, обговорення відзнятих робіт з однокурсниками та коментарі тьюторів.
Так, за завданням від лекторів і кураторів наші студенти знімають відеоетюди, перезнімають сцени з фільмів і навіть пробують зняти кліпи на свої улюблені пісні чи для улюблених музикантів.
У рамках однієї з практик студенти знімають етюд «Емоція», що ілюструватиме або викликатиме одну з основних позитивних чи негативних емоцій — страх, переляк, радість, задоволення, захват, ніжність.
Після лекції зі специфіки створення музичних відео студенти вперше пробують себе в ролі режисерів кліпів.
Після завершення навчання студенти курсу Filmmaking знімають випускну роботу — рекламний ролик чи mood-відео за реальним брифом від клієнта. Ось приклади випускних проєктів студентів для українських брендів: кінотеатр «Жовтень», Vinyla, SNDCT, GUD, готель Bursa, фестиваль короткометражних фільмів KISFF, бар Hashtag та бренд Vans.
Роботи студентів
-
Кінотеатр "Жовтень
-
Hashtag Bar
-
Vans
-
Vinyla
-
Музичне відео
-
Фільм "Винний черв'як"
-
KISFF
-
SNDCT
-
GUD
-
Cape Code - "Промінь"
-
Cape Code - "Промінь"
-
Cape Code - "Промінь"
-
Cape Code - "Промінь"
-
Cape Code - "Промінь"