Brand Cult
Набір студентів
Набір триває
Початок занять у кінці жовтня
ТРИВАЛІСТЬ
8 тижнів
ФОРМАТ
Навчання дистанційне, у форматі вебінарів. Зустрічі проходитимуть щонеділі, з 12:00 до 15:30 за київським часом
Вартість
Інтенсивна програма передбачає два варіанти участі: базовий формат вебінарів і практичних завдань, та формат із додатковими приватними консультаціями від куратора.
Вартість 15000 грн та 26000 грн відповідно.
Follow me — фраза, яку ми щодня чуємо в кожному куточку як онлайн, так і офлайн життя. Понад 2000 років тому вона прозвучала вперше і стала частиною великої історії, в яку й досі вірять більше третини людства. То були слова Ісуса Христа до його апостолів.
Сьогодні, свідомо чи ні, ми належимо до різних “церков” брендів. Слідкуємо за ними в соціальних мережах і щодня читаємо їхні “священні” писання в Instagram, Facebook, TikTok чи навіть в LinkedIn.
Що спільного між релігією, брендом та маркетингом? Правильна відповідь ховається в іншому запитанні: чи є між ними взагалі різниця? Якщо взяти інший кут зору, нам відкриється божественне одкровення: бренд у наш час = релігія. Але чому за одним брендом стоять черги парафіян і регулярно роблять пожертви у вигляді покупок, а ім’я іншого складно навіть згадати?
Будь-яка релігія або якісно сконструйований культ дає своїм послідовникам чотири ключові блага: сенс життя, ціль життя, відчуття приналежності до ком’юніті, а також традиції та ритуали.
За своєю істинною природою нам усім конче необхідно вірити у щось і бути частиною чогось більшого, ніж ми самі. Belong and Believe. У рівнянні життя є одна всім відома константа — смерть. Тому людина потребує інших складових, які полегшать життя та очікування смерті. Нам усім потрібна надія, сенс, ціль та обіцянка.
Зараз ми живемо в часи фанатиків, але вже не релігійних. Новими проповідниками стають власники корпорацій, приміром, Ілон Маск, або навіть реп-виконавці, як Kanye West.
“Now that I am in service to Christ, my job is to spread the gospel, to let people know what Jesus has done for me… and in that, I am no longer a slave. I am a son now, a son of God. I am free,” — казав Ye перед, а можливо, після свого чергового дропу з Adidas, а можливо, GAP.
Нові культи у маси несуть бренди, а не релігії. Ми читаємо бренд-маніфести, а не священні писання. Ми стоїмо у черзі за новим айфоном, а не за благословенням. Ми живемо в часи, коли традиційні релігії втрачають свій appeal і аудиторію, а границі між культом, культурою та брендом майже не існує.
Курс Brand Cult — лише частина мульті-платформеного проєкту. Brand Cult — це книга, подкаст, документальний фільм-дослідження, офлайн та онлайн зустрічі, консалтингова компанія і навіть мерч.
У курсі Brand Cult ви дізнаєтесь, як перетворити ваш бренд у культ чи навіть релігію. Ми вивчимо основні атрибути релігій і як їх застосовувати для побудови бренду. Дослідимо паралелі між релігією і маркетингом, що докорінно змінять ваш підхід до роботи. Кожен з вас отримає унікальний інструментарій: “Brand Cult”: TOOLS BOOK і “Brand Cult”: CHECK BOX, які надалі допоможуть вам якісно переосмислити підхід до побудови бренду та вивести його на інший рівень.
Дослідження показують, що релігійні люди щасливіші й живуть довше. Тому у нас з вами одна місія — створювати бренди, які роблять людей щасливішими, а їхніх власників багатшими. Тобто створювати культові бренди і вирощувати максимально віддану і лояльну до них аудиторію.
Курс Brand Cult рекомендується професіоналам у бізнесі, маркетингу та креативних сферах.
Власники бізнесу зрозуміють, що їм бракує у бренд-побудові, щоб додати більшої цінності своєму продукту та заробляти більше. Маркетинг-директори, бренд-менеджери та інші спеціалісти з маркетингу зрозуміють, як краще управляти своїми брендами та отримувати щорічні бонуси. А представники креативних агенцій — від акаунт-менеджерів до дизайнерів, стратегів, копірайтерів та арт-директорів — зрозуміють, як створювати культові бренди для своїх клієнтів. Для HR-директорів із IT-компаній цей курс також стане в пригоді для побудови внутрішнього бренду компанії. Для створення особистого бренду цей курс також буде дуже корисним.
Куратори курсу
-
Сергій Вовк
Креативний директор, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) та альтернативного медіа War Against War (WAW). Навчався в Miami Ad School (США). Понад 15 років займається комунікаціями та маркетингом. Працював у великих міжнародних рекламних агенціях, таких як Leo Burnett та Ogilvy&Mather Ukraine. З листопаду 2023 був також назначений креативним директором Megogo, де відповідає за комунікацію бренду на ринках Польщі, Казахстану та України.
Лектори курсу
-
Ольга Саранча
Ольга Саранча – Marketing Manager CEE у BlaBlaCar, ex Brand Manager robota.ua. Членкиня журі effie awards у 2023-24 роках. Маркетинг дослідниця та випускниця курсу STRATEGY в КАМА.
-
Михайло Вербицький
Дизайнер / артдиректор. Створював креатив для Samsung, Nestlé і Petcube. До повномасштабного вторгнення працював радником з креативу, зараз керує креативними проєктами в МХП.