UX/UI DESIGN
#KAMA 22
Поточний НАБІР
Прийом реєстрацій відкрито
Старт занять взимку
Форма навчання та тривалість курсу
Офлайн
15 тижнів лекцій та практики
Заняття 2 рази на тиждень
ПН-ПТ з 19:00 до 21:00
вартість
Повна єдиноразова оплата — ₴35 000
Оплата частинами — ₴40 000 (по ₴8 000 пʼятьма платежами)
Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальні умови та додаткові знижки.
НАПРЯМОК ДИЗАЙНУ В НАШІЙ АКАДЕМІЇ ПРЕДСТАВЛЕНО КУРСАМИ GRAPHIC DESIGN BASIC, GRAPHIC DESIGN ADVANCED, UX/UI DESIGN, ILLUSTRATION BASIC ТА ILLUSTRATION ADVANCED.
Програма курсу UX/UI Design була розроблена як для графічних дизайнерів із досвідом, які хочуть освоїти вебдизайн, так і для початківців у цій сфері. Навчання на курсі передбачає підготовчий блок практичних занять з роботи у Figma.
У теоретичних блоках студенти ознайомляться з основами вебдизайну, розберуться з конструкцією сайту, прототипуванням і дизайном інтерфейсу, методами тестування, анімацією, типографікою, дізнаються про роль frontend-розробника та навчаться створювати якісні макети сайтів.
Програма курсу
-
ВСТУП
Вступ до професії: хто такі веб-дизайнери, UX/UI. Типи сайтів → Конкурентний аналіз та аудиторія → Інструменти Figma, Principle.
-
UX
UX Thinking. Paper prototype → User Persona та Customer Journey Map (Figma Jam) → Робота з сіткою/грідом → UX/Prototyping → UX/Prototyping mobile → Текст в інтерфейсі, UX copywriting → Практикум.
-
UI
Mood board та тренди, робота з референсами → Айдентика в вебі → Робота з компонентами → UI concept → Figma Pro Version + Web Service Fitch + Plugins + AI → Site builders (Cargo Collective/Webflow) → UI concept → Шрифти для вебу → UI concept → Front-end розробка → Front-end для дизайнерів → Інтерактивні прототипи у Figma → WEB-animation → Mobile design: responsive/adaptive → Art Direction.
-
ПРАКТИКА
Практична робота: проєктування вебсайту.
Куратори курсу
-
Олександр Лелюхін
UX-дизайнер із понад 8-річним досвідом роботи з вебсайтами та мобільними застосунками. Він має значний досвід у продуктовому дизайні: від аналізу ринку та презентації концептів до запуску продукту та проведення A/B-тестувань. Олександр пройшов шлях від роботи в маленькому стартапі до виходу на європейські ринки. Працював над проєктами у сферах e-commerce, кешбек, криптовалют та HoReCa.
Роботи кураторів
Лектори курсу
-
Сергій Томчук
Мультидисциплінарний дизайнер, арт-директор. Артдір Hoba Agency, креативний директор фонду Newkraine. Колишній арт-директор ISD group. Працював з брендами Моршинська, Nivea, New Products group, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, Міністерством освіти та науки України, Український Культурний Фонд та інші.
-
Катерина Малашок
Креативна копірайтерка MacPaw та сценаристка
-
Паша Карелін
Дизайнер Twid studio та Арт-директор Onefootball.