Fashion
#KAMA 23
ПОТОЧНИЙ НАБІР
Реєстрацію відкрито
Старт занять навесні
Форма навчання та тривалість курсу
Офлайн
16 тижнів лекцій та практики
Заняття 2-3 рази на тиждень
ПН-ПТ з 19:00 до 21:00
CБ з 12:00
Вартість
Повна одноразова оплата — ₴30 000.
Оплата частинами — ₴35 000 (по ₴7 000 п’ятьма платежами)
Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальні умови та додаткові знижки.
ІНДУСТРІЯ МОДИ В УКРАЇНІ ЩЕ ЗОВСІМ МОЛОДА. ВОДНОЧАС У БАГАТЬОХ КРАЇНАХ ФЕШН ДАВНО ЗАЙМАЄ ОКРЕМИЙ СЕКТОР В ЕКОНОМІЦІ, ЯКИЙ ВКЛЮЧАЄ ВИРОБНИЦТВО І ЗБУТ, А ТАКОЖ ТІСНО ПОВ'ЯЗАНИЙ З ІНШИМИ НАПРЯМКАМИ: КРЕАТИВОМ, МЕДІА, РЕКЛАМОЮ. НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЯКЕ САМЕ МІСЦЕ У ФЕШН-ІНДУСТРІЇ ВИ ХОЧЕТЕ ЗАЙНЯТИ, ДУЖЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ І РОЗУМІТИ, ЯК ПРАЦЮЮТЬ ТА ВЗАЄМОДІЮТЬ ВСІ ФЕШН-КОМПОНЕНТИ.
З одного боку, наш курс розповідає про те, як побудований весь дизайн-процес, як формуються тренди, як правильно визначати свою нішу, вибрати маркетингову стратегію та створити фешн-бренд одягу, взуття, аксесуарів або відкрити новий магазин.
З іншого боку, ми приділяємо окрему увагу так званим «супутнім» індустріям. Студенти курсу дізнаються про особливості фешн-журналістики та піару, організацію спеціальних подій, таких як покази чи вечірки-відкриття шоуруму, а також про взаємодію фешн-фотографа і стиліста та відмінності їхньої роботи в різноманітних медіа.
Програма курсу
Мода як соціальний феномен. Інструменти аналітики та адаптації до соціальних, політичних, економічних та культурних подій. Історія моди: базові періоди, які визначили акценти в моді, взаємодія з соціальним середовищем, посилання на минуле. Фешн-тренди, lifestyle: як формуються тренди під впливом естетичних, економічних та фінансових факторів. Фешн-комунікація. Традиційні та нові медіаплатформи: як правильно вибудовувати комунікацію за допомогою таких інструментів, як фешн-журналістика, PR, блогінг, соцмережі, e-marketing, фільми, фешн-шоу, запуски та відкриття, мерчендайзинг, виставки, івенти в точках продажу.
-
Суміжні індустрії
Фешн-журналістика і PR: як писати для різноманітної аудиторії та різних форматів медіа (журнали, блоги, звіти з показів), формати матеріалів, івент-підтримка клієнтів і партнерів → Фешн-шоу: організація і планування івентів (покази, відкриття, конференції) → Фешн-стайлінг і фотографія: особливості роботи над зйомками для реклами, відео, показів, лукбуків та різних форматів медіа; особливості роботи на різних локаціях.
-
Загальноосвітній модуль
Фешн-ілюстрації, скетчі, mood-борди: техніки і носії, що дозволяють візуалізувати ідеї та концепції → Лекції «Герой індустрії»
-
Створення фешн-портфоліо
Куратори курсу
-
Віолетта Федорова
Шеф-редакторка Vogue.ua, кураторка курсу Fashion у KAMA, контриб'юторка чеського Vogue, консультантка у питаннях комунікацій та міжнародного піару.
Лектори курсу
-
Маша Халізєва
Фешн-критикиня й журналістка, комунікаційна директорка ГО "Музей сучасного мистецтва" (ГО МСМ)
-
Олена Гринченко
CEO, співзасновниця LBK Agency та LBK Production
-
Христина Бобкова
Дизайнерка та засновниця бренду BOBKOVA
-
Ілона Бурак
7+ років у PR, маркетингу, розвитку брендів / 60+ проєктів брендингу та ребрендингу. Клієнти: Flow, diadia, Coosh, HUKH, Wona Concept, Lutiki, CIX.
-
Антон Єрьоменко
PR-директор українського бренду Kachorovska, український fashion-журналіст. Був експертом Українського культурного фонду та редактором відділу моди українського Harper's Bazaar. Працював випусковим редактором сайту про моду та фешн-бізнес FW-daily.com та відеоредактором французького сайту про моду Nowfashion.com. Mercedes-Benz Fashion Prize визнав Антона найкращим журналістом сезону SS17. У 2020 році вийшла його книжка Fashion Directory of Ukraine — довідник української моди з історіями 92 представників української фешн-індустрії.
-
Ірина Данилевська
Співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week. Голова Експертного комітету Ukrainian Fashion Council. Співзасновниця премії Best Fashion Awards. Голова оркомітету Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»
-
Юлія Ярмолюк
Дизайнерка та засновниця бренду J’amemme. Бренд було представлено на New York Fashion week. Сукні J’amemme з радістю носять світові зірки.
-
Ксенія Драганова
Бренд-стратегиня
-
Віка Семерей
Редакторка BESTIN, PR-директорка бренду Ruslan Baginskiy
-
Валерія Гузема
Fashion-журналістка, засновниця й дизайнерка бренду ювелірних прикрас Guzema Jewelry
-
Іван Фролов
Засновник бренду FROLOV
-
Роман Тимофєєв
Професійний fashion-журналіст, голова PR-департаменту Ukrainian Fashion Week, в минулому — редактор ELLE та Harper's Bazaar. Засновник telegram-каналу «Жирним Шрифтом», автор циклу лекцій з історії моди та кіно. Експерт національної премії Best Fashion Awards. Людина, щиро закохана в моду.
-
Ганна Овчаренко
Експертка з інфлюенс-розсилок з 12-тирічним досвідом в комунікаціях. Працювала з Martini Ukraine, Have A Rest, SAGA Development , Playersgetready, Idea Me, G.Bar, Oh My Look!, SOVA та іншими.
-
Костянтин Омеля
Дизайнер, засновник бренду OMELIA.
-
Ольга Цареградская
Власниця консалтингової агенції у сфері моди Frame Fashion Consultancy. З 2010 року активно займаюся проєктами у сфері моди: від розробки стратегій до запуску нових брендів, колаборацій, бренд-менеджменту. Серед клієнтів — GUDU, GUNIA, KSENIASCHNAIDER, BAGLLET, POUSTOVIT та багато інших.
Роботи студентів
-
Suitster Review
-
Vogue Ukraine
-
Harper’s Bazaar
-
Suitster Review
-
Helen Marlen Group
-
L'Officiel Online